Ogres iedzīvotājiem pieejami jauni pakalpojumi

Jau kādu laiku Ogres iedzīvotājiem, kam vajadzīgi īstermiņa aizdevumi radusies iespēja ātri un vienkārši uzzināt, kurš naudas aizdevējs piedāvā izdevīgākos nosacījumus. Vairāki ātro kredītu uzņēmumi ļauj aizņemties bez komisijas maksas, bez ķīlas un jaunajiem klientiem piedāvā dažādas akcijas. Pazīstamākā no akcijām ir “bezmaksas kredīts”, kas sniedz iespēju uz vienu mēnesi aizņemties bez komisijas maksas. Noteiktajā termiņā klientam ir uz kreditora kontu jāpārskaita tikpat, cik paņemts. Lai atrastu izdevīgāko piedāvājumu ir izveidots jauns mikrokreditēšanas uzņēmumu tiešsaistes salīdzinātājs – krediti online. Aizdevumu pārlūks ļauj Ogres un arī pārējās Latvijas iedzīvotājiem dažu minūšu laikā atklāt, kurš no aizdevējiem piedāvā izdevīgākus nosacījumus. Tas var likties nieks, taču, ja plānojat ņemt mikro kredītu un nezinat, ko darīt, varat pārmaksāt vismaz vairākus desmitus eiro. Ilgtermiņā ietaupījums ir iespējams vēl lielāks, jo ne visi aizdevēji piedāvā arī vienādas procentu likmes.

Pirms pieņemt lēmumu par aizņemšanos online ir svarīgi pievērst uzmanību tādiem būtiskiem faktoriem kā sava maksātspēja un nākotnes plāni. Papildus jāņem vērā arī kredītlīguma nosacījumi. Vairumā gadījumi aizņēmēji ir impulsīvi un nemaz neiepazīstas ar līgumu, kā rezultātā vēlāk dažādos forumos pauž savus stāstus par pārlieku augstiem procentiem un kreditora patvaļu. No tā visa ir iespējams izvairīties, ja saistības tiek pildītas pēc plāna un netiek kavēti maksājumi. Šķiet nevienu nepārsteigsim, ja teiksim, ka aizdevēji ir gatavi piešķirt kredītus tikai tādēļ, lai nopelnītu uzreiz vai vismaz tālākā perspektīvā. Ja tas nav iespējams uzreiz (“pirmais kredīts bez maksas”) būtu labi to izdarīt tad, kad klients atgriezīsies.

Kas ir mainījies mikro kredītu tirgū kopš 20. gs ?

Atšķirībā no 20.gs 90-tajiem gadiem, kad vairums kredītu devēju bija šaubīgi kaktu kantori, kas par pieteikuma izskatīšanu prasīja vispirms samaksāt 20 – 100 dolārus, tagad viss ir daudz labāk. Pieteikuma izskatīšana notiek dažu minūšu/stundu laikā un nauda kontā tiek ieskaitīta pēc visu procedūru izpildes. Aizpildot online pieteikumu, ir svarīgi norādīt precīzus datus par sevi, kā arī minēt precīzu kontaktinformāciju. Ja radīsies kādas problēmas, vai šaubas par pieteikumu kredītspeciālisti sazināsies, taču, ja dati būs neprecīzi, to izdarīt nebūs iespējams. Protams, kreditionline.lv to nedarīs, taču datu pārbaudi veic tas kredītu uzņēmums, kurā jūs vēlaties aizņemties naudu.

Svarīgi – katrā kredītlīgumā ir atspoguļota informācija par patiesajām izmaksām, kas var rasties klientam līguma izpildes laikā. Ja kaut kas ir neskaidrs, ir svarīgi jautāt, runāt un komunicēt ar nebanku kredītu devējiem. Krietni labāk ir saņemt kredīta atteikumu jau sākumā nekā izlikties un pēc tam saprast, ka mānoties ir paņemts aizdevums, kuru patiesībā nevarēja nemaz ņemt. Aizņemieties atbildīgi.